Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Każdego miesiąca zestawienia ofert bankowych zawierają wyłącznie najlepsze propozycje. Oto ranking kredytów hipotecznych na listopad 2017:

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny 

Wartość nieruchomości w 90% może być sfinansowana przez kredyt hipoteczny banku PKO BP. Kredytobiorca ma maksymalnie aż 35 lat na spłatę zadłużenia. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie i możliwość dopłaty do odsetek. Wcześniejsza spłata zadłużenia jest obciążona prowizją, a marże są dość wysokie. 

2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny

Bank Millenium oferuje atrakcyjny kredyt hipoteczny i wsparcie specjalistów. Za udzielenie pożyczki i wcześniejszą spłatę nie jest naliczana żadna prowizja. Bank gwarantuje dofinansowanie nawet 90% wartości wybranej nieruchomości. Najbardziej aktywni klienci mogą liczyć na obniżenie marż o 0,5%. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych raz w roku. 

3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny

W Alior Banku kredytobiorca może zyskać nawet 90% wartości nieruchomości. Okres minimalny trwania kredytowania nie jest ustalony, a maksymalny wynosi aż 30 lat. Oferta wyróżnia się również tym, że kredytobiorca może mieć aż 80 lat w momencie spłaty. Do wad kredytu oferowanego przez Alior Bank należy drogie ubezpieczenie, które uprawnia jednak do niższych opłat.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Maksymalny okres kredytowania w ING Banku Śląskim wynosi 35 lat. Bank finansuje do 80% wartości nieruchomości, dlatego pozostała kwota to wkład własny kredytobiorcy. Zadłużenie charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami cenowymi oraz promocjami dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego, m.in. dotyczących zwolnienia z prowizji.

5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny

Oferowany przez Bank Citi Handlowy kredyt hipoteczny może sfinansować nawet 90% wartości nieruchomości. Maksymalna kwota kredytu to aż 3 000 000 zł, które kredytobiorca może spłacić w ciągu 35 lat. Do zalet oferty należy szybka decyzja kredytowa, pomoc w załatwianiu formalności i możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia.

Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *