PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Każdego miesiąca zestawienia ofert bankowych zawierają wyłącznie najlepsze propozycje. Oto ranking kredytów hipotecznych na listopad 2017:

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny 

Wartość nieruchomości w 90% może być sfinansowana przez kredyt hipoteczny banku PKO BP. Kredytobiorca ma maksymalnie aż 35 lat na spłatę zadłużenia. Kredyt posiada atrakcyjne oprocentowanie i możliwość dopłaty do odsetek. Wcześniejsza spłata zadłużenia jest obciążona prowizją, a marże są dość wysokie. 

2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny

Bank Millenium oferuje atrakcyjny kredyt hipoteczny i wsparcie specjalistów. Za udzielenie pożyczki i wcześniejszą spłatę nie jest naliczana żadna prowizja. Bank gwarantuje dofinansowanie nawet 90% wartości wybranej nieruchomości. Najbardziej aktywni klienci mogą liczyć na obniżenie marż o 0,5%. Dodatkową zaletą jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych raz w roku. 

3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny

W Alior Banku kredytobiorca może zyskać nawet 90% wartości nieruchomości. Okres minimalny trwania kredytowania nie jest ustalony, a maksymalny wynosi aż 30 lat. Oferta wyróżnia się również tym, że kredytobiorca może mieć aż 80 lat w momencie spłaty. Do wad kredytu oferowanego przez Alior Bank należy drogie ubezpieczenie, które uprawnia jednak do niższych opłat.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Maksymalny okres kredytowania w ING Banku Śląskim wynosi 35 lat. Bank finansuje do 80% wartości nieruchomości, dlatego pozostała kwota to wkład własny kredytobiorcy. Zadłużenie charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami cenowymi oraz promocjami dla aktywnych klientów ING Banku Śląskiego, m.in. dotyczących zwolnienia z prowizji.

5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny

Oferowany przez Bank Citi Handlowy kredyt hipoteczny może sfinansować nawet 90% wartości nieruchomości. Maksymalna kwota kredytu to aż 3 000 000 zł, które kredytobiorca może spłacić w ciągu 35 lat. Do zalet oferty należy szybka decyzja kredytowa, pomoc w załatwianiu formalności i możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz