PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Najlepsze kredyty samochodowe – listopad 2017

Najlepsze kredyty samochodowe – listopad 2017

Listopad to miesiąc, w którym warto wybrać i zestawić najlepsze kredyty samochodowe.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt samochodowy

Długi okres kredytowania na nowe i używane samochody. Możliwość uzyskania dofinansowania nawet w wysokości 200 000 zł. Gwarancja niezmienności raty i bardzo korzystne oprocentowanie. Na przykładzie reprezentatywnym RRSO wynosi 12,94%

2. Inbank – Kredyt samochodowy

Pożyczka gotówkowa na samochód w InBanku udzielana jest bez zabezpieczenia, nawet na kwotę 50 000 zł. Wszystkie formalności odbywają się w stu procentach przez internet. Okres kredytowania nawet do 72 miesięcy. Wartość RRSO – 8,08%.

3. Getin Bank – Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w Getin Banku zaciągnąć można na zakup dowolnego pojazdu – zarówno nowego, jak i używanego. Zaletą oferty jest długi okres kredytowania i bardzo szybka decyzja potwierdzająca. Kredytobiorca może liczyć na finansowanie kosztów prowizji i ubezpieczenia. 

4. Alior Bank – Kredyt samochodowy

Pożyczka gotówkowa na samochód w Alior Banku to gwarancja najniższej i stałej raty. Oferta wyróżnia się niskim oprocentowaniem – zaledwie 5%. Każdy klient może liczyć na zwrot odsetek w przypadku spłaty zadłużenia w ciągu sześciu miesięcy od zaciągnięcia. 

5. Deutsche Bank – Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w Deutsche Bank udzielany jest bez żadnych zabezpieczeń. Kredytobiorca może liczyć na premię w wysokości do 760 zł. Wstępna decyzja udzielana jest nawet w ciągu 10 minut. Dla przykładu reprezentatywnego RRSO równe jest 8,86%.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz