PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Rankig luty 2019 – konta walutowe

Rankig luty 2019 – konta walutowe

Dla osób zainteresowanych założeniem konta walutowego, poniżej znajduje się ranking luty 2019.

Na miejscu nr 1 – Alior Bank wraz z Kantorem Walutowym. Jego posiadanie jest darmowe. W przypadku karty debetowej, również jest ona darmowa. Wypłaty z bankomatu poza granicami kraju są odpłatne, a ich koszt to 9 zł. Jedynie pierwsza wypłata jest darmowa.

Na miejscu nr 2 – Nest Bank wraz z Nest Konto Waluta. Nie jest koniecznym posiadanie konta osobistego w Nest Banku, aby móc założyć Nest Konto Waluta. Bezpłatne przelewy przychodzące.

Na miejscu nr 3 – mBank wraz z eKonto Walutowe. Każdorazowo w przypadku dokonywania na ten rachunek wpłat oraz wypłat w oddziałach banku, klient zobowiązany jest dokonać opłatę w wysokości 9 zł.. Przyjęcie przelewu walutowego, jest bezpłatne.

Na miejscu nr 4 – Santander Bank Polska S.A. wraz z Konto24 walutowe. Rachunek nie jest oprocentowany. Nie jest wymagane posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska S.A.

Na miejscu nr 5 – ING Bank Śląski wraz z Rachunkiem Walutowym. Rachunek nie jest oprocentowany. Zarówno jego otwarcie, jak i prowadzenie jest bezpłatne. Bezpłatna wypłata z bankomatów ING na terenie kraju, a w pozostałych bankomatach do 3% wartości wypłacanej kwoty.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz