Rankig luty 2019 – konta walutowe

Dla osób zainteresowanych założeniem konta walutowego, poniżej znajduje się ranking luty 2019.

Na miejscu nr 1 – Alior Bank wraz z Kantorem Walutowym. Jego posiadanie jest darmowe. W przypadku karty debetowej, również jest ona darmowa. Wypłaty z bankomatu poza granicami kraju są odpłatne, a ich koszt to 9 zł. Jedynie pierwsza wypłata jest darmowa.

Na miejscu nr 2 – Nest Bank wraz z Nest Konto Waluta. Nie jest koniecznym posiadanie konta osobistego w Nest Banku, aby móc założyć Nest Konto Waluta. Bezpłatne przelewy przychodzące.

Na miejscu nr 3 – mBank wraz z eKonto Walutowe. Każdorazowo w przypadku dokonywania na ten rachunek wpłat oraz wypłat w oddziałach banku, klient zobowiązany jest dokonać opłatę w wysokości 9 zł.. Przyjęcie przelewu walutowego, jest bezpłatne.

Na miejscu nr 4 – Santander Bank Polska S.A. wraz z Konto24 walutowe. Rachunek nie jest oprocentowany. Nie jest wymagane posiadanie konta osobistego w Santander Bank Polska S.A.

Na miejscu nr 5 – ING Bank Śląski wraz z Rachunkiem Walutowym. Rachunek nie jest oprocentowany. Zarówno jego otwarcie, jak i prowadzenie jest bezpłatne. Bezpłatna wypłata z bankomatów ING na terenie kraju, a w pozostałych bankomatach do 3% wartości wypłacanej kwoty.

Rankig luty 2019 – konta walutowe
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *