PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Atrakcyjne kredyty gotówkowe – luty 2019

Atrakcyjne kredyty gotówkowe – luty 2019

Coraz więcej klientów poszukuje atrakcyjnego kredytu gotówkowego. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy z nas z czasem potrzebuje finansowego zastrzyku. Wiele wydatków okazuje się bardzo niespodziewanych, dlatego też kredyt gotówkowy może okazać się dla nas jedynym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy Państwu ranking najlepszych ofert kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku.

Porównanie kredytów gotówkowych odbyło się poprzez analizę ofert pod kątem wysokości prowizji zawartej w ofercie, jak również wysokości oprocentowania, RRSO, a także całkowitej wartości danego kredytu gotówkowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione czynniki, na trzecim miejscu znalazł się bank BGŻ BNP Paribas. Oferta tego banku obejmuje między innymi RRSO w wysokości prawie 12%, jak również oprocentowanie 5,9%, a także prowizję w wysokości 9,9%. Całkowity koszt pożyczki jest najwyższy porównując inne propozycje banków.

Drugie miejsce zajmuje bank Citi Handlowy, którego RRSO wynosi 9,37%, a także oprocentowanie 5,97%, jak również prowizja w wysokości 6%.

Pierwsze miejsce w lutym 2019 roku zajmuje oferta Alior Banku. To właśnie w tej placówce bardzo dużo osób zdecydowało się na kredyt gotówkowy określany jako pożyczka zimowa zero stopni. Prowizja w tej ofercie jest darmowa, warto także zwrócić uwagę na niskie RRSO wynoszące 7,12%. Nie można także zapominać o wskaźniku takim jak oprocentowanie wynoszące 6,9%.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz