Atrakcyjne kredyty gotówkowe – luty 2019

Coraz więcej klientów poszukuje atrakcyjnego kredytu gotówkowego. Nic w tym dziwnego, ponieważ każdy z nas z czasem potrzebuje finansowego zastrzyku. Wiele wydatków okazuje się bardzo niespodziewanych, dlatego też kredyt gotówkowy może okazać się dla nas jedynym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy Państwu ranking najlepszych ofert kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku.

Porównanie kredytów gotówkowych odbyło się poprzez analizę ofert pod kątem wysokości prowizji zawartej w ofercie, jak również wysokości oprocentowania, RRSO, a także całkowitej wartości danego kredytu gotówkowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione czynniki, na trzecim miejscu znalazł się bank BGŻ BNP Paribas. Oferta tego banku obejmuje między innymi RRSO w wysokości prawie 12%, jak również oprocentowanie 5,9%, a także prowizję w wysokości 9,9%. Całkowity koszt pożyczki jest najwyższy porównując inne propozycje banków.

Drugie miejsce zajmuje bank Citi Handlowy, którego RRSO wynosi 9,37%, a także oprocentowanie 5,97%, jak również prowizja w wysokości 6%.

Pierwsze miejsce w lutym 2019 roku zajmuje oferta Alior Banku. To właśnie w tej placówce bardzo dużo osób zdecydowało się na kredyt gotówkowy określany jako pożyczka zimowa zero stopni. Prowizja w tej ofercie jest darmowa, warto także zwrócić uwagę na niskie RRSO wynoszące 7,12%. Nie można także zapominać o wskaźniku takim jak oprocentowanie wynoszące 6,9%.

Atrakcyjne kredyty gotówkowe – luty 2019
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *