PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Category Archive : Porównanie kredytów

Ranking kredytów gotówkowych luty 2018

Poniżej przedstawiam ranking kredytów gotówkowych w lutym 2018. Przeanalizowałem najkorzystniejsze oferty w przypadku kredytu 15 000 na okres 24 miesięcy. W zestawieniu uwzględniono rosnącą wartość zobowiązania.

1. Zestawienie rozpoczyna PKO Bank Polski. Całkowita kwota do spłaty wynosi 15 305,21 zł, co daje ratę miesięczna w wysokości 637,72zł. Oprocentowanie znajduje się na poziomie 0,99%. Prowizja (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

W przypadku, gdy potrzebujemy większej gotówki na np. naprawę samochodu, czy też remont zalanej łazienki, dobrym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu gotówkowego. Obecnie wiele banków oferuje pożyczki na kwotę nawet 150 000 zł, gdzie okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Biorąc kredyt, przede wszystkim, powinniśmy kierować się RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania.

Właśnie ten ranking kredytów (więcej…)

Najlepsze lokaty bankowe – grudzień 2017

W tym miesiącu chciałbym przedstawić raport obejmujący najlepsze lokaty.

Zdecydowanym numerem jeden jest lokata w banku BGŻ Optima. Jest to lokata bankowa ze stałym oprocentowaniem, które mieści się pomiędzy 3,5% a 2,7% na 3 miesiące. Zdecydowaną zaletą jest to, że nie trzeba zakładać konta. Minimalną kwotą jest 1000 zł, a maksymalną 20 000 zł (wówczas dostaniemy wyższe oprocentowanie) lub 100 000 (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

W tym miesiącu chciałbym przedstawić raport pięciu najpopularniejszych, a tym samym najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, jakie znalazły się w miesiącu grudniu w ofercie banków komercyjnych. Przed podjęciem decyzji o kredycie warto zapoznać się z poniższym zestawieniem!

Ranking kredytów gotówkowych aktualny na miesiąc grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Pierwsze miejsce (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Oto najciekawsze według mnie oferty pożyczkowe w bankach, z których ułożyłem krótki ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

Zaletą jest brak opłaty przygotowawczej, minimalne formalności i stałe stawki rat. Usługa wymaga od nas przedstawienia zaświadczenia o regularnym wynagrodzeniu. Czeka na nas bardzo wysoka maksymalna kwota kredytu w wysokości (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych

Banki przygotowały niezwykle atrakcyjne oferty kredytu gotówkowego na wrzesień 2017. Warto przeanalizować poniższy ranking kredytów gotówkowych i wybrać najkorzystniejszą opcję. Przedstawione dane obliczone są na podstawie kredytu gotówkowego o wartości 20 000 zł na okres 2 lat. Zestawienie uwzględnia, jak najniższą kwotę całkowitą do spłaty.

1. BGŻ BNP Paribas (prowizja 0,00%) gwarantuje najniższą (więcej…)