PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Ranking kont osobistych – listopad 2017

W listopadzie przygotowałem następujący ranking kont osobistych:

1. Nest Bank – Nest Konto

Dostajemy faktycznie bezpłatne konto. 0 PLN za prowadzenie, kartę i przelewy. Otrzymujemy też bezpłatne wsparcie dla wszystkich bankomatów w Polsce.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Brak opłat przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł kartą. Dodatkowo promocja 100 zł w prezencie.

3. Idea Bank – Konto Idealne

Bezpłatne konto. 0 PLN na utrzymanie, karty i przelewy. Wszystkie bankomaty mamy bezpłatne. Darmowe 2 pierwsze przelewy natychmiastowe w miesiącu.

4. mBank – eKONTO.

Otrzymujemy darmowe konto i kartę, a także bezpłatne bankomaty przy wypłatach powyżej 100 PLN. Zyskujemy również mOkazje i program poleceń mBanku.

5. Eurobank – konto Active

0 PLN na konto i kartę za dokonanie zasileń i transakcji w określonych kwotach minimalnych. Darmowe bankomaty. Zyskujemy też możliwość zwrotu 5% wydatków.

6. BNP Paribas – Rachunek optymalny

Nie płacimy za konto i kartę. Darmowe bankomaty w Polsce i na świecie. Ułatwione zaciągnięcie kredytu. 

7. Alior Bank – konto internetowe

0 PLN za prowadzenie konta i kartę, ale przy miesięcznych wydatkach za minimum 300 zł. Dostajemy też darmowe bankomaty w całej Polsce.

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Darmowe prowadzenie konta. Bezpłatna karta, jeśli dokonujemy transakcji za określoną kwotę lub w określonej liczbie. Możemy wybrać też stałą opłatę.

9. Konto bankowe Millennium 360 °

Nic nie płacimy, jeśli dokonana zostanie min. jedna płatność i zewnętrzne wpływy będą wynosić min. 1 tys. zł. Darmowe bankomaty w całym kraju i zyskowny rachunek oszczędnościowy.

10. Deutsche Bank – konto dbNET

Przysługuje nam bezpłatne konto do końca 2017 roku oraz bankomaty na całym świecie. Premia powitalna w wysokości 3%. Do końca 2018 zyskujemy oprocentowanie 1,3%.

4/5 - (1 vote)
Redakcja

Dodaj komentarz