TOP 5 lokat długoterminowych – luty 2019

Poniżej przedstawiam ranking pięciu najlepszych lokat długoterminowych, które odnotowano na luty 2019.

Nr 1, to lokata EKOlokata 5 na 5 zawierana w Banku Ochrony Środowiska. Bank umożliwia klientowi wpłatę dowolnych środków.
W przypadku wcześniejszego zerwania umowy, klient zachowuje prawo do części wypracowanych odsetek.

Nr 2, to lokata Nest Lokata Lojalna, zawierana w Nest Banku. Istnieje możliwość wpłaty na lokatę dowolnych środków. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z lokaty, klient traci prawo do odsetek.

Nr 3., to lokata EKOlokata Na Lata, zawierana w Banku Ochrony Środowiska. Bank umożliwia klientowi wpłatę dowolnych środków na lokatę. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z lokaty, klient traci wszystkie wypracowane dotychczas odsetki.

Nr 4, to lokata Nest Lokata Lojalna, zawierana w Nest Banku. Klient może wpłacić na tą lokatę dowolne środki. W sytuacji, kiedy klient wcześniej zrezygnuje z lokaty, traci wszelkie odsetki, jakie w tym czasie zostały na lokacie wypracowane.

Nr 5, to lokata Nest Lokata Nowe Środki, zawierana z Nest Bankiem. Klient może wpłacić na lokatę tylko nowe środki, czyli będące nadwyżką ponad sumę aktywów zgromadzonych w Nest Banku. Wcześniejsze zerwanie lokaty, wiąże się z utratą prawa do odsetek.

TOP 5 lokat długoterminowych – luty 2019
5 100% 1 głos/ów

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *