TOP 5 lokat długoterminowych – luty 2019

Poniżej przedstawiam ranking pięciu najlepszych lokat długoterminowych, które odnotowano na luty 2019.

Nr 1, to lokata EKOlokata 5 na 5 zawierana w Banku Ochrony Środowiska. Bank umożliwia klientowi wpłatę dowolnych środków.
W przypadku wcześniejszego zerwania umowy, klient zachowuje prawo do części wypracowanych odsetek.

Nr 2, to lokata Nest Lokata Lojalna, zawierana w Nest Banku. Istnieje możliwość wpłaty na lokatę dowolnych środków. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z lokaty, klient traci prawo do odsetek.

Nr 3., to lokata EKOlokata Na Lata, zawierana w Banku Ochrony Środowiska. Bank umożliwia klientowi wpłatę dowolnych środków na lokatę. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z lokaty, klient traci wszystkie wypracowane dotychczas odsetki.

Nr 4, to lokata Nest Lokata Lojalna, zawierana w Nest Banku. Klient może wpłacić na tą lokatę dowolne środki. W sytuacji, kiedy klient wcześniej zrezygnuje z lokaty, traci wszelkie odsetki, jakie w tym czasie zostały na lokacie wypracowane.

Nr 5, to lokata Nest Lokata Nowe Środki, zawierana z Nest Bankiem. Klient może wpłacić na lokatę tylko nowe środki, czyli będące nadwyżką ponad sumę aktywów zgromadzonych w Nest Banku. Wcześniejsze zerwanie lokaty, wiąże się z utratą prawa do odsetek.

TOP 5 lokat długoterminowych – luty 2019
5 100% 1 głos/ów

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *