Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Oto najciekawsze według mnie oferty pożyczkowe w bankach, z których ułożyłem krótki ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

Zaletą jest brak opłaty przygotowawczej, minimalne formalności i stałe stawki rat. Usługa wymaga od nas przedstawienia zaświadczenia o regularnym wynagrodzeniu. Czeka na nas bardzo wysoka maksymalna kwota kredytu w wysokości 200 000 PLN. Mamy możliwość skorzystania z pożyczki długoterminowej – nawet do 120 miesięcy. 

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Bank gwarantuje nam najniższą raty na rynku, przez cały okres spłaty. Zyskamy do 200 000 PLN maksymalnej kwoty pożyczki. Bardzo niskie oprocentowanie – tylko 5% oraz długi okres spłaty, do 120 miesięcy.

3. Eurobank – Pożyczka

Gotówkę możemy wykorzystać na dowolny cel. Do tego Minimum formalności i decyzja nawet w ciągu kwadransa od wysłania formularza. Maksymalna oferowana nam kwota kredytu wynosi 120 000 PLN. Możemy również liczyć na długi okres kredytowania – do 108 miesięcy na spłatę zadłużenia.

4. PKO BP – Mini Ratka

Zaletą oferty jest szybka decyzja kredytowa i możliwość alokacji 10% kwoty kredytu na własne wydatki w przypadku konsolidacji zadłużenia. Usługa daje nam szansę na pożyczkę do 120 000 zł na okres 96 miesięcy.

5. InBank – Pożyczka gotówkowa

Zaletami usługi jest wysoka kwota kredytu, która może wynieść nawet 50 000 PLN. Maksymalny okres kredytowania może wynosić 60 miesięcy. Dodatkową zaletą są minimalne formalności, wsparcie online i szybkie podejmowanie decyzji. Możemy też sami wybrać datę spłaty.

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *