PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Oto najciekawsze według mnie oferty pożyczkowe w bankach, z których ułożyłem krótki ranking kredytów gotówkowych na listopad 2017:

1. BGŻ BNP Paribas – Pożyczka gotówkowa

Zaletą jest brak opłaty przygotowawczej, minimalne formalności i stałe stawki rat. Usługa wymaga od nas przedstawienia zaświadczenia o regularnym wynagrodzeniu. Czeka na nas bardzo wysoka maksymalna kwota kredytu w wysokości 200 000 PLN. Mamy możliwość skorzystania z pożyczki długoterminowej – nawet do 120 miesięcy. 

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Bank gwarantuje nam najniższą raty na rynku, przez cały okres spłaty. Zyskamy do 200 000 PLN maksymalnej kwoty pożyczki. Bardzo niskie oprocentowanie – tylko 5% oraz długi okres spłaty, do 120 miesięcy.

3. Eurobank – Pożyczka

Gotówkę możemy wykorzystać na dowolny cel. Do tego Minimum formalności i decyzja nawet w ciągu kwadransa od wysłania formularza. Maksymalna oferowana nam kwota kredytu wynosi 120 000 PLN. Możemy również liczyć na długi okres kredytowania – do 108 miesięcy na spłatę zadłużenia.

4. PKO BP – Mini Ratka

Zaletą oferty jest szybka decyzja kredytowa i możliwość alokacji 10% kwoty kredytu na własne wydatki w przypadku konsolidacji zadłużenia. Usługa daje nam szansę na pożyczkę do 120 000 zł na okres 96 miesięcy.

5. InBank – Pożyczka gotówkowa

Zaletami usługi jest wysoka kwota kredytu, która może wynieść nawet 50 000 PLN. Maksymalny okres kredytowania może wynosić 60 miesięcy. Dodatkową zaletą są minimalne formalności, wsparcie online i szybkie podejmowanie decyzji. Możemy też sami wybrać datę spłaty.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz