PortalBankowy.pl

portal finansowo-biznesowy

Najlepsze pożyczki – listopad 2017

Najlepsze pożyczki – listopad 2017

Najlepsze pożyczki bankowe w listopadowym rankingu przedstawiają się następująco:

1. Usługi bankowe T-Mobile – pożyczki

Bardzo tania pożyczka, bez dowodu uzyskania dochodu do kwoty 5 000 PLN. Wygodne pożyczanie online i płacenie na dowolne konto bankowe lub gotówka. Dostępność nie tylko dla klientów T-Mobile. Podstawową wadą jest to, że nie ma możliwości odłożenia spłaty raty na inny termin.

2. Getin Bank – Pożyczka na wyciąg z konta

Bardzo wysoka kwota maksymalnej pożyczki netto, możliwość wydania pieniędzy na dowolny cel i minimalna dokumentacja. Zdolność do negocjowania bardziej atrakcyjnych warunków i wielu udogodnień dla klienta. Wadą jest kosztowne ubezpieczenie i wysokie nominalne oprocentowanie pożyczki.

3. Deutsche Bank – Pożyczka gotówkowa

Dobre warunki zwłaszcza dla osób z wysokim miesięcznym dochodem. Wysoki limit zadłużenia i długi okres spłaty. Wadą jest to, że każda pożyczka w Deutsche Bank wymaga uregulowania wysokiej opłaty przygotowawczej.

4. Credit Agricole – Pożyczka gotówkowa

Zaletą jest możliwość wybrania dowolnej raty spłaty i liczne korzyści dla klientów Credit Agricole. Niskie oprocentowanie i możliwość dobrowolnego wykorzystania dwóch form ubezpieczenia. W konsekwencji potrzeba zgody małżonka przy kwotah ponad 15 000 PLN.

5. mBank – Pożyczka gotówkowa

Szybka pożyczka z gwarantowaną obsługą nawet w 15 minut. Dobre warunki finansowe, wyższe zadłużenie przy korzystaniu z ubezpieczenia i dostęp do elektronicznego harmonogramu spłat. Wadą jest to, że praktycznie nie ma możliwości negocjacji warunków zobowiązania z bankiem.

Rate this post
Redakcja

Dodaj komentarz