Najlepsze pożyczki – listopad 2017

Najlepsze pożyczki bankowe w listopadowym rankingu przedstawiają się następująco:

1. Usługi bankowe T-Mobile – pożyczki

Bardzo tania pożyczka, bez dowodu uzyskania dochodu do kwoty 5 000 PLN. Wygodne pożyczanie online i płacenie na dowolne konto bankowe lub gotówka. Dostępność nie tylko dla klientów T-Mobile. Podstawową wadą jest to, że nie ma możliwości odłożenia spłaty raty na inny termin.

2. Getin Bank – Pożyczka na wyciąg z konta

Bardzo wysoka kwota maksymalnej pożyczki netto, możliwość wydania pieniędzy na dowolny cel i minimalna dokumentacja. Zdolność do negocjowania bardziej atrakcyjnych warunków i wielu udogodnień dla klienta. Wadą jest kosztowne ubezpieczenie i wysokie nominalne oprocentowanie pożyczki.

3. Deutsche Bank – Pożyczka gotówkowa

Dobre warunki zwłaszcza dla osób z wysokim miesięcznym dochodem. Wysoki limit zadłużenia i długi okres spłaty. Wadą jest to, że każda pożyczka w Deutsche Bank wymaga uregulowania wysokiej opłaty przygotowawczej.

4. Credit Agricole – Pożyczka gotówkowa

Zaletą jest możliwość wybrania dowolnej raty spłaty i liczne korzyści dla klientów Credit Agricole. Niskie oprocentowanie i możliwość dobrowolnego wykorzystania dwóch form ubezpieczenia. W konsekwencji potrzeba zgody małżonka przy kwotah ponad 15 000 PLN.

5. mBank – Pożyczka gotówkowa

Szybka pożyczka z gwarantowaną obsługą nawet w 15 minut. Dobre warunki finansowe, wyższe zadłużenie przy korzystaniu z ubezpieczenia i dostęp do elektronicznego harmonogramu spłat. Wadą jest to, że praktycznie nie ma możliwości negocjacji warunków zobowiązania z bankiem.

Najlepsze pożyczki – listopad 2017
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *