Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

W tym miesiącu chciałbym przedstawić raport pięciu najpopularniejszych, a tym samym najkorzystniejszych kredytów gotówkowych, jakie znalazły się w miesiącu grudniu w ofercie banków komercyjnych. Przed podjęciem decyzji o kredycie warto zapoznać się z poniższym zestawieniem!

Ranking kredytów gotówkowych aktualny na miesiąc grudzień 2017:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Pierwsze miejsce bezsprzecznie należy do oferty Alior Banku, która proponuje następujące założenia: oprocentowanie na poziomie 5% dla kredytu od 500 do 150.000 zł, okres kredytowania: do 120 miesięcy. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

2. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy z karencją w spłacie
Najistotniejsze założenia kredytu, który znalazł się na drugim miejscu zestawienia: oprocentowanie w wysokości 5,9% dla kredytu od 2.000 do 30.000 zł, okres spłaty wynosi od 8 do 63 rat. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

3. BZ WBK – kredyt gotówkowy
Założenia pożyczki, która uplasowała się na miejscu trzecim niniejszego zestawienia: oprocentowanie w wysokości 4,99%, prowizja na poziomie 4,99%, okres spłaty może wynieść nawet do 48 miesięcy.

4. Credit Agricole – kredyt gotówkowy
Najważniejsze warunki kredytu, który zajął czwarte miejsce w rankingu na najlepszy kredyt gotówkowy: oprocentowanie od 5,49% do 10% dla kredytu w kwocie maksymalnej do 255.550 zł, okres spłaty może wynieść nawet do 120 miesięcy. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

5. Citi Handlowy – pożyczka gotówkowa
Najistotniejsze założenia pożyczki, która zamyka całe zestawienie: oprocentowanie zmienne na poziomie 5,70% dla kredytu w kwocie maksymalnej do 150.000 zł, okres spłaty można ustawić od 9 do 84 miesięcy. Prowizja ustalana jest indywidualnie.

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017
Oceń wpis.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *